• anulohet-cable-banner
 • iPhone8-accessories
 • USBC-CABLE
 • micro-usb-cable
 • t6-bluetooth-speaker

Feature Produkte

Arritje të reja

Lesozoh

BSCI anëtarësimi, UL-, RoHS-, CE- dhe FCC-certifikuar | shërbimeve OEM / ODM | Në shtëpi prodhimit
Përfitojnë nga avantazhet tona:
 • përvoja e pasur të çon në prodhimin e shumë efikas, cilësi të qëndrueshme dhe të besueshme, sistemi pjekur menaxhimit, dhe punëtorëve të aftë.
 • Ne jemi një profesionist në projektimin dhe prodhimin e  kabllove USB3.1, kabllot IMF, kabllot HDMI / MHL / PD, kabllot e tipit C / shpërndarës / adapters, telat elektronike, telave kompjuter, kabllo AV fund të lartë, kabllot e rrjetit dhe Bluetooth folësit.
 • Fund të lartë markave besimin dhe ndihmuese nga ne.
 • Me të fortë R & D fuqi dhe të gjitha pajisjet në shtëpi, ne ofrojme produkte shtesë dhe unike për të ju ndihmojë të përmbushur dhe të tejkalojnë qëllimet shitjet tuaja.
 • iso

  iso

 • RoHS

  RoHS

 • fc

  fc

 • ul

  ul

 • 3c

  3c

 • ce

  ce

 • anëtar BSCI

  anëtar BSCI

markave të lartë na dhe burim besim nga ne

Sumsung
sony
Lenovo
Foxconn
hp
WhatsApp Online Chat !