• стигнале кабел-banner
 • iPhone8-accessories
 • USBC-CABLE
 • micro-usb-cable
 • t6-bluetooth-speaker

функција Производи

Нови пристигнувања

Lesozoh

BSCI земји-, UL-, RoHS-, CE- и FCC сертификат | OEM / ODM услуги | Во куќата производство
Имаат корист од нашите предности:
 • Богато искуство доведува до високо ефикасно производство, стабилен и сигурен квалитет, зрели систем за управување, и вешти работници.
 • Ние сме професионални во дизајн и производство на  USB3.1 кабли, MFI кабли, HDMI / MHL / ДП кабли, тип C кабли / хабови / адаптери, електронски кабли, компјутерски кабли, high-end AV кабли, мрежата на кабли и Bluetooth звучници.
 • High-end брендови доверба и извори од нас.
 • Со силна R & D сила и целата опрема во објектот, ние обезбеди дополнителни и уникатни производи, да ви помогне да ги исполни и надмине вашите цели продажба.
 • iso

  iso

 • RoHS

  RoHS

 • fc

  fc

 • ул

  ул

 • 3в

 • ce

  ce

 • член BSCI

  член BSCI

Топ брендови ни верувате и извор од нас

Sumsung
Sony
Леново
Foxconn
КС
WhatsApp Online Chat !